Sveiki ♡

Malonu, kad susidomėjote SĖDINUKU.

Aš Justina SĖDINUKAS įkūrėja. Sukurti šį produktą paskatino mano sūnaus Atlo gimimas. Gimus sūnui supratau koks nuostabus jausmas būti mama ir koks begalinis džiaugsmas stebėti kaip ne dienomis, o valandomis jis auga, vystosi ir keičiasi. Kaip ir kiekvienai mamai norisi viso ko griausio savo vaikui.

SĖDINUKO pagalba Atlas pradėjo savarankiškai tyrinėti žaislus, stebėti aplinką, siekti daikto. Pastebėjau, kaip greitai jis pradėjo reguoti į aplinką, besikeičiančius vaizdus, kaip jautėsi vis tvirčiau ir tvirčiau būdamas sėdėjimo padėtyje. Ir man, kaip mamai SĖDINUKAS labia praktiškas daiktas, kol mažasis dar tik mokėsi sėdėti SĖDINUKAS keliaudavo su mumis visur, į svečius, į gamtą, net prie jūros.

Ši pagalvė atlaisvina mamos rankas, šiek tiek laiko kūdikis gali pažaisti savarankiškai. Taigi norėjau pasidalinti šiuo produktu su kitomis mamytėmis, nes SĖDINUKAS nepamainomas daiktas kasdieninėje rutinoje auginant kūdikį.

Linkiu kiekvienai mamai kuo daugiau laiko praleisti su savo vaikais, laiko nesugrąžinsi, o tai ką išgyveni drauge su vaiku, neįkainojama…

Linkėjimai,
Justina